Terapie/Masáže

Každá z nás potřebuje v různých životních situacích něco jiného, co našemu tělu a duši dělá dobře a co nás hladí po srdci. Proto nabízím tři různé harmonizační terapie. 

Všechny tři harmonizační terapie působí pozitivně na duševní, psychické a tělesné zdraví a jsou prováděny v příjemném profesionálním prostředí v Babicích u Říčan, Praha-východ.

1. HARMONIZAČNÍ MASÁŽ (ca 45MIN)

Tato masáž uvolňuje bloky, zklidňuje a harmonizuje tělo, srdce i mysl. Životní energie začne proudit Vaším tělem a do těla se vrací rovnováha.

Dopřejte si harmonizační masáž a čerpejte z jejích mnoha pozitivních účinků:

 • Odpočinek a relaxace
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Produkce hormonů štěstí – endorfínu, serotoninu a dopaminu, které mají pozitivní vliv na naší náladu a celkový stav spokojenosti a radosti
 • Odstranění svalového napětí a bolesti

2. ACCESS BARS®  TERAPIE (ca 60MIN)

Jedná se o léčivou techniku na základě kvantové terapie. Jde o velmi jemnou metodu, která uvolňuje naše staré nastavení, chybná přesvědčení a strachy, které si během našeho života vytváříme.

Tyto programy jsou uložené v našem mozku a energeticky situovány ve 32 bodech, tzv. BARsech.

Při ACCESS BARS® terapii se jemně dotýkám těchto bodů a správnou kombinací mých doteků se rozproudí jejich energie – elektromagnetická složka myšlenek, pocitů, emocí a našich programů se zaktivuje. Tělo začne relaxovat a uvolňovat vše, co se ve Vás zaseklo.

Energetické body, tzv. BARsy

ACCESS BARS® terapie je vnímána klienty velmi příjemně a lehce a je velmi vhodná pro lidi, kteří neradi mluví o tom, co je trápí a bolí.

ACCESS BARS® terapie přínáší mnoho pozitivních účinků:

 • Odstranění bolestí různých částí těla
 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Pomoc při obtížných životních situacích
 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

Chcete se dozvědět více o výše uvedených metodách? Navštivte buďto české stránky nebo anglické stránky věnované ACCESS BARS® terapiím.

Vzhledem k tomu, že terapie ACCESS BARS® je velice individuální záležitost. DOPORUČUJI, pokud přijdete s doprovodem, aby čekající využil možnost krásné procházky v lese za domem.

3. MTVSS – Systém pro uvolnění molekulární terminální valence (ca 60MIN)

Během této terapie se aktivují energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistí totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

4. ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ (ca 60MIN)

Tato jemná metoda umožňuje omlazení pleti zcela bez invazivních metod, bez jehel, bez botoxu a skalpelu. Access Facelift™ spouští vnitřní energetické procesy, které omlazují Vaši pleť navenek. Vaše pleť se vyhladí, bude zářit a vrásky začnou mizet.

Po pravidelných Access Facelift™ terapiích budete vypadat uvolněně, odpočatě, mladší a budete zářit novou životní energií.

Terapie Access Facelift™ je naprosto bez rizika, přináší s sebou relaxaci a uvolnění, dostává Vaši mysl a tělo do harmonie.


Všechny nabízené masáže a terapie jsou prováděny v příjemném profesionálním prostředí v Babicích u Říčan, Praha-východ.